5.8.2009, abcHistory.cz: HOMEVýlety za poznáním

Aditiva Flahslube do pohonných hmot

Motorová aditiva jsou přísady do pohonných hmot (nafta, benzin, LPG, CNG) a do motorových olejů. Jaké jsou výhody jejich používání? Přidáváním kvalitních značkových aditiv do pohonných hmot před každým tankováním předcházíte nadměrnému opotřebení motoru a napomáháte také lepšímu chodu motoru a efektivnějšímu spalování. Kvalitní aditiva upravují tření mezi třecími plochami motoru na požadovanou hodnotu. Aditiva do pohonných hmot zlepšují ochranu proti vysokému tlaku a opotřebení. Zvyšují ochranu motorových součástí proti korozi.

Pro další informace o účinnosti značkových aditiv můžete navštívit specializovaný web, zaměřený na motorová aditiva.

Se značkovými aditivy šetříte na provozu vozidla, a tím jezdíte levněji

Jaký přínos mají kvalitní motorová aditiva pro řidiče? Vnitřně čistý a promazaný motor pracuje efektivněji. Za méně peněz z něj s pomocí značkového aditiva dostanete větší výkon, čili za méně peněz ujedete delší trasu. To proto, že motor palivo zpracovává efektivněji. S aditivy také prodloužíte celkovou životnost motoru. Jízda s aditivy je navíc ekologičtější.

Australská aditiva Flashlube patří mezi absolutní špičku mezi aditivy a jsou celosvětově uznávaná. Používat kvalitní doplňková aditiva do pohonných hmot je tedy racionální jak z hlediska úspory financí, tak z hlediska ekologie. Jak ukazují odborné testy i zkušenosti spotřebitelů z celého světa, nákup aditiva Flashlube se vyplatí, ať jezdíte na benzin, naftu, nebo plyn.
Výhodný nákup

Flashlube Diesel Conditioner je výjimečný v dieselových palivových přísadách a využívá nejposlednější světovou technologii dostupnou při výrobě přísad dieselových paliv nejvyšší kvality na současném trhu.


Výhodný nákup

Flashlube Valve Saver Fluid je koncentrovaná přísada (náhražka olova) vyrobena tak, aby minimalizovala opotřebení ventilových sedel u vozidel na LPG, CNG a benzin. Při použití Flashlube Automatic Lubrication Kit nevzniká žádný problém při doplnění Flashlube Valve Saver Fluid (maziva chránící ventily) v palivovém systému vašeho auta. Chrání motorové ventily a udržuje horní části válců čisté, promazané a snižuje jejich vysokou teplotu.


Výhodný nákup

Flashlube Electronic Valve Saver Kit sám nastavuje regulační šroub, a tím odpadá potřeba ručního nastavování.


Výhodný nákup

Flashlube Injector Cleaner je to nejnovější z bezsirných syntetických přísad do paliva, určený k čištění palivového systému, má svými výbornými mazacími vlastnostmi chránit a provoz vašeho vozu udržovat jej na špičkové úrovni. Určen pro benzinové motory.


Výhodný nákup

Flashlube Lubrication Kit se může použít do jakýchkoli vozidel s pohonem na LPG a CNG.


Výhodný nákup

Flashlube Winter Fuel Formula je určen pro dieselová paliva jako přísada do nafty v zimním provozu. Zabraňuje tvorbě parafínu v naftě a odolává promrznutí palivového potrubí. Zajišťuje snadnější startování v chladném počasí (do -40 °C) a snižuje jeho selhávání.


Výhodný nákup

Flashlube Heavy Duty Oil Stabiliser je směs přísad, které umožňují motorovým a převodovým olejům podržet si vysoký stupeň mazivosti. Snižuje selhání oleje při vysokých teplotách a také za nejnáročnějších podmínek vydrží olej až o 30 % déle.


›› Zpět

Nahoru